SERVIS: +420 602 100 266
PŮJČOVNA: +420 602 748 014

Půjčovna přívěsů – Plzeň sever

Půjčovna přívěsů – Plzeň sever

V roce 2023 jsme rozšířili naše služby o půjčování přívěsů za auto. Zatím máme k dispozici přívěs do 750 kg, který můžete táhnout za autem i s běžným řidičským oprávněním skupiny B.

Dále nabízíme lehký přívěs na auto, který vidítě níže s celkovou možnou hmotností až 2700 kg. Díky lehké konstrukci s hmotností 557 kg na něj můžete naložit až 2143 kg. Speciálně pro tento vlek jsme vytvořili konstrukci na náhradní kola. Vlek se tak hodí například pro driftery, kteří potřebují s sebou mnoho pneumatik. Je sklopný pro snadné naložení i nižších aut a součástí je i naviják.

Třetí náš vlek má celkovou povolenou hmotnost až 3000 kg. Se správným tahačem tak odvezete náklad až do váhy 2308 kg. Je sklopný a tak na něj najedete i s nižšími auty. Pokud je auto nepojízdné, pomůže vám manuální naviják.

Tento vlek si také můžete zapůjčit s praktickými hliníkovými bočnicemi.

Nebo také dokonce konstrukcí s plachtou, abyste ochránili jakýkoliv náklad včetně cenných veteránů.

Půjčovnu, kde je možné si u přívěs zakoupit máme v Potvorově u Kralovic. Zhruba se nalézáme uprostřed mezi městy Plzeň – Praha – Karlovy Vary. Jen po předchozí domluvě můžeme přistavit přívěs k zapůjčení v Záluží u Třemošné u Plzně. To ale pouze u stávajích zákazníků nebo při platbě předem na účet, abychom nepřeváželi přívěsy zbytečně.

Vaše automobily nebo jiné náklady vám můžete také dle domluvy převést my. Disponujeme tahačem s maximální povolenou váhou 2700 kg.