SERVIS: +420 602 100 266
PŮJČOVNA: +420 602 748 014

Půjčovna autostanů – Plzeň sever

Půjčovna autostanů – Plzeň sever

Rozšiřujeme naše služby pravidelně, jak nám naše možnosti dovolí a letos jsme rozšířili naši půjčovnu autopříslušenství i o půjčení autostanu značky DAKLOS na střechu jakéhokoliv auta, které má buď integrované podélné hagusy nebo i případavné příčné.

Jedná se o skvělý způsob cestování. Oproti klasickému stanu na zem získáte diametrálně jiné pohodlí. Díky integrované matraci se budete cítit téměř jako doma v posteli :). Další skvělou vlastností je bleskurychlé postavení stanu a složení. Tomu pomáhají plynové tlumiče, které máte například u víka kufru u vašeho auta. Další výhodou je bezpochyby možnost ponechání spacáků a ložního prádla přímo ve stanu a tak i rychle odjete z místa, kde jste spali. Složený vypadá jako obyčejný větší střešní box a za jízdy prakticky nevíte, že jej na střeše máte.

Náš autostan vám u nás na provozovně v Potvorově namontujeme přímo na vaše auto a můžete ihned odjet na dovolenou. Půjčení je 600 Kč za den a minimálně na 3 dny. Namontování a sundání z auta není úplně snadné, proto počítejte orientačně zhruba s hodinou. Poplatek za namontování našim technikem je 600 Kč. Dále si, prosím, připravte vratnou kauci 6000 Kč. Součástí je i zapůjčení prostěradla.

Můžeme vám k tomu z naší půjčovny zapůjčit i držák na kola nebo přívěsný vozík na tažné zařízení a tak můžete mít s sebou vše, co potřebujete.

Stan je možné si i zakoupit.